. مشاهده تمامی محصولات

دستگاه اوزون تراپی

دستگاه اوزون تراپی (نسل پنجم) مدل MC80

طراحی مدار و بردهای برنامه نویسی شده دستگاه اوزون تراپی (Ozone therapy device) گاردینا توسط تیم مهندسین برجسته و مسلط به علوم الکترونیک ، مکانیک و سیالات ، کاملا ایرانی بوده و مکانیزم عملکرد دستگاه اوزون تراپی پس از بررسی های بسیار دقیق پژوهشی و تحقیقاتی نسبت به نیازهای داخلی در جامعه بومی سازی شده و باعث تفاوت بسیار زیادی در مقایسه با دیگر کالاهای وارداتی گردیده و توانسته از پیشرفته ترین تکنینک های تولید بهره مند گردد .بطوریکه با همکاری و پشتیبانی اساتید محقق و پژوهشگر سایت تحقیقات و اطلاعات ازن با مجموعه گاردینا ، منجر به طراحی و تولید بی نظیر و توانمند دستگاه اوزون تراپی مدل MC80 با تکنولوژی نسل پنجم گردید .
از آنجائیکه در کشور عزیزمان ساختار بیماری ها و آلودگی ها در شدت و ضعف و ماهیت آن با دیگر کشورها متفاوت بوده و همیشه رفع مشکلات در جامعه به صورت واردات کالا و تولیداتی انجام می گردد که اساس آنها نیز مشابه سازی کالاهای خارجی می باشد ، در خیلی از مواقع تجهیزات لازم در خصوص استفاده از روش های درمانی دچار مشکل می گردد .
با توجه به دیدگاه بومی سازی مدیران مجموعه گاردینا ، ساختار طراحی و تولید دستگاه اوزون تراپی MC80 متناسب با ساختار و ماهیت بیماری های داخل کشور مورد بررسی دقیق قرار گرفته و توانسته عملکرد فوق العاده ایی در مقایسه با دستگاه های مشابه و طراز اول را دارا باشد .
همچنین این دستگاه از طریق سیستم عامل اندروید پشتیبانی می شود و امکان کنترل نرم افزاری فوق العاده و دقیق غلظت را فراهم می آورد . بطوریکه عملکرد آن یک نسل قوی تر از تولید کنندگان برجسته اروپایی و آمریکایی بوده و می تواند با دقت فوق العاده چند صدم پی پی ام میزان غلظت را کنترل و تولید نماید .

دانلود کاتالوک محصول و قیمت دستگاه اوزون تراپی

گاردینا (تامین محصولات و تجهیزات ازن و اوزون تراپی)

افزایش مولکول DPG 2,3  به عنوان محرک قوی گلبول های قرمز در اکسیژن رسانی به بافت ها

احیای عالی سیستم گردش خون ، رگ زایی ، عصب زایی و رفع گرفتگی رگها

افزایش مولکول ATP به عنوان عامل موثر تبدیل چربی ها به انرژی در رفع گرفتگی رگها و تبدیل مواد غذایی به انرژی و تغذیه هوشمندانه عضلات و ماهیچه ها در سراسر بدن

تاثیر فوق العاده در انعطاف پذیری گلبول های قرمز جهت عبور راحت در جریان خون و تسریع قوی تر سم زدایی بدن

بهبود فوق العاده اکسیژن رسانی و گردش خون مناسب

کنترل تا درمان بیماری های عفونی

افزایش سلول های سفید و رفع بی نظیر فقدان اکسیژن در بدن

تجزیه مواد شیمیایی که در بدن موجب آلرژی و ضعف ایمنی بدن می گردد .

افزایش توان بدن در تولید TNF   در کنترل تومور تا  500  برابر بالاتر

افزایش اینترلوکین 2 و اینترفرون خون در بهبود دیابت و افزایش سیستم دفاعی در مقابل سرطان

کاربرد فوق العاده در بهبود و ترمیم زخم و سوختگی

درد و التهاب مفاصل ، درمان دیسک کمر و گردن ، درمان آرتروز زانو ، خار پاشنه

اثرات فوق العاده ضد سرطان ، بیماری لایم،  پسوریازیس ، اگزما ، فیبرومیالژی ، درمان بیماری های عفونی ، کولیت و کرون ، عفونت های واژن و کاربردها و اثرات عالی مانند افزایش انرژی سلولی ، اکسیژناسیون هموگلوبین  ، خنثی سازی اسیدها، پاک کننده کبد ، کشنده انگلها، بهبود سرگیجه ،ساختن عضله ، خنثی سازی اسید معده، غلبه بر ضعف و بیحالی ، تصحیح اختلال حافظه ،مبارزه با بیماریهای برونش ، پیشگیری از تومور ها، افزایش قابلیت حیات سلولی، رها کننده تنش های عصبی ، محافظت کننده دربرابر سکته مغزی ، تسریع بهبودی و التیام ، بهبودی گوارش، پاک کننده  فراموشی یا تیرگی شعور ،پاکسازی مخاطات ، بهبود  عملکرد قلب، پیشگیری از حمله قلبی حاد ، بهبود درد آنژین قلبی ، افزایش هشیاری ، متوقف کردن سلولهای سرطانی،  آرامبخشی اعصاب ، تسریع بازتوانی ، از بین برنده کلسترول، از بین برنده و پاک کننده لاکتیک اسید، تسریع بازتوانی و بهبود آسیبهای ورزشی، ٰبهبود جذب ویتامینها، بهبود جذب املاح معدنی  ، بهبودی عملکرد مغز ، اکسیژنه کننده پانکراس ، کشنده باکتریهای بد در کولون ، سوزاننده قند خون اضافی ، تمیز کننده کبد ، سمزدایی سیستم لنفی ، پیشگیری از پیری زودرس ، پیشگیری از ریتم های نامنظم قلبی ، پیشگیری از گانگرن یا قانقاریا ، پیشگیری از بیماریهای عروقی ، از بین برنده کرمها ، پیشگیری از درد قلبی ، پیشگیری از زونا، پیشگیری از آسم ،درمان فیبرومیالژیا ،پیشگیری از بیماری ام اس ، سمزدایی از تک تک سلولهای بدن

پشتیبانی دستگاه از سیستم عامل اندروید
کاربری آسان با صفحه لمسی رنگی
دارای سیستم Vacuum با تنظیم تایمر جهت اتوهموتراپی

دارای سیستم کنترل عفونت زخم به طور جداگانه
دارای سیستم Out Let جهت حذف ازون مازاد با توان پنج برابر قوی تر نسبت به دستگاه های مشابه
قابلیت فوق العاده کنترل و تنظیم غلظت ازون در کمتر از چند ثانیه ( به دلیل فرمان نرم افزاری)
امکان تنظیم غلظت ازون بر اساس یک صدم میکروگرم در لیتر ( در صورت درخواست متقاضی )
دارای کلید لمسی جهت جذب ازون به داخل سرنگ
دارای صفحه تنظیم زمانبندی به تشخیص پزشک و تعیین غلظت مورد نیاز
دارای 9 حافظه ذخیره سازی پروتکل های درمانی جهت کاربرهای تکراری و مکرر
دارای کلیه پروتکل های پزشکی با امکان جستجو سریع و آسان
امکان ثبت رمز و پسورد
هدایت عملیاتی چند زبانه
کاربرد ازون تراپی انواع نورموباریک
امکان ثبت یاداشت و ذخیره سازی اطلاعات
امکان بارگذاری ویدئو و فیلم های آموزشی
امکان بارگذازی تصاویر آموزشی
امکان سرویس و عیب یابی دستگاه از شرکت مرکزی توسط تکنسین

بكارگيري ازن در درمان

ازن ، نوعی دگرگرا ( چند شکلی ) از اکسیژن است که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد . این خصوصیات تعریف شده و همانطور که در روش های کلینیکی مورد استفاده قرار می گیرند در سیستم های زیستی نیز به کار برده می شوند . به عنوان مولکولی سرشار از انرژی فراوان ، ازن در مکانیسم های ناقص فعالیت های باکتری کش ، قارچ کش و ویروس کشی را بروز می دهد که همین امر سبب می گردد از آن بعنوان یک انتخاب درمانی در شرایط مشخص و یا به عنوان ضمیمه ایی در کنار روش های درمانی دیگر مورد استفاده قرار گیرد .

اتم یا ذره اکسیژن در طبیعت به چند شکل یافت می شود . ۱ . به عنوان یک ذره اتمی آزاد (O  ) این ذره بسیار واکنش پذیر و پایدار می باشد . ۲ . اکسیژن ( O2 ) متداول ترین و پایدارترین فرم گازی بیرنگ و در حالت مایع آبی روشن می باشد . ۳ . ازن ( O3 ) دارای وزن مولکولی معادل ۴۸ بوده و غلظت آن به ۵/۱ برابر غلظت اکسیژن می رسد . اینگونه سرشار از مقدار فراوانی از انرژی می باشد . این ذره دارای زاویه پیوندی بوده و در میان کلیه گونه های ذکر شده در حالت گازی به طور مشخص آبی و در حالت جامع به رنگ آبی تیره می باشد ۴ . یک گاز بسیار ناپایدار ، کمیاب ، غیر گیرا و به رنگ آبی روشن می باشد که بلافاصله به دو ملکول اکسیژن تجزیه می گردد. ازن یک اکسید کننده قدرتمند بوده که در این زمینه تنها به واسطه گاز فلوئور پیشتاز می باشد . با قرار دادن مولکول های دو یا سه پیوندی در معرفی ازن می توان به ترکیبات موقت و پیچیده ایی دست یافت که بطور کامل پیکر بندی نشده اند ( مانند یون های خنثی ، molozonides  ، ozonides ، چرخه ای ) این ترکیبات می توانند هیدرو لیز شده ، اکسید شده ، کاهش یافته و به وسیله حرارت یا گرما به انواع مواد به خصوص آلد هیدها ،  کتون ها ، اسید ها یا الکل ها تجزیه شوند . نکته قابل توجه و مربوط به سیستم های زیستی ، تاثیر متقابل ازن و تشکیل دهنده های بافت – شامل خون – می باشد . اکثر مطالعات بر روی پراکسیداسیون صورت گرفته اند ، با این وجود تاثیرات متقابل همچنان با کربوهیدراتهای پیچیده ، گیلیسیرینها و اسفینگولیپیدها در دست بررسی می باشند .

چرا ازن یک دارو تلقی می شود

ازن یک عمل سراسر باکتری کش و سراسر ویروس کش می باشد . به علاوه ، بر طبق یافته ها گونه های بسیاری از قارچ ها مانند گونه هایی از جانداران تک یاخته ایی به واسطه فعالیت ازن غیر فعال می شود .

ازن در واقع گازی است که با سیستم های زیستی یا بافت های مبتلا مواجه بوده و فعالیت های درمانی چشمگیری را در مقابل آنها به کار می گیرد . این کاریست که بسیاری از داروها انجام میدهد ، گرچه ازن دارای دسته ای از فعالیت های درمانی می باشد که در اصطلاح شناسی داروشناختی بعنوان یک دریچه درمانی شناخته شده است . در حقیقت بکارگیری ازن در جاهایی که مورد توجه کمتری هستند ، دارای اثرات درمانی بسیار کمی میباشد . در مقابل ، باید توجه داشت میزان غلظت نسبت به خروجی و اندازه ازن در خصوص درمان بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد .

به دلیل پیامدهای درمانی ازن ، موقعیت هایی که در آنها برای درمان بیماران از ازن استفاده می شود باید به دقت درجه بندی شده و تحت کنترل قرار گیرند . ترکیب درمان کننده ازن / اکسیژن نیازمند تبحر در هنر کمی ( مقدار دارو، تمرکز و توجه ) و کنترل های کیفی ( خلوص ) می باشد

که تنها می تواند به واسطه تکنولوژی جدید کارآمد فراهم گردد.در دمای اتاق ، تقریبا ۵۰ درصد ازن به اکسیژن خالص پاسخ می دهد . همین مساله یک بعد مهم را به محاسبه میزان ازن تجویز شده می افزاید ، درست مانند توجه به تولید و سیستم تحویل ، آنچه در این جا از اهمیت بالایی برخوردار است منبع اکسیژن مورد استفاده می باشد که باید از خلوص کیفیت درمانی برخوردار بوده و لذا عاری از نیتروژن و هرگونه آلودگی باشد . حضور نیتروژن تولید اکسید نیتروژن را حمایت می کند . اکسید نیتروژن یک سم بافتی به شمار میرود . به دلیل موارد ذکر شده ازن باید بعنوان یک دارو با پویایی و انرژی بالای پیچیده درمانی تلقی شود که باید در ارتیاط با شرایط درمانی خاص به دقت مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد .

Ozone therapy device Gardina MC80 Name of appliance
  1-80μg/ml Ozone concentration
l/min 1~3  Flow rate
230V~/50-60 Hz   Power supply system
Corona Discharge Ozone Generating Method
w x h x d : 450 x 200 x 350 mm Dimensions
14 Kg Net Weight
5 – 25 C Operating Temp
12 months Warranty

درخواست مشاوره

لطفا صبر کنید

سوالات متداول

عنوان ویدیو مرتبط