. مشاهده تمامی محصولات

دستگاه تصفیه هوای صنعتی Osafe 7000

تعامل و ارزیابی مشکلات و تبعات آلودگی ها در سطح وسیع با دانش تحقیقاتی ، پژوهشی اساتید و محققین پشتیبان این مجموعه در کنار مهندسین و تکنسین های مجرب و زبده ، منجر به تولید و خلق محصول بی نظیر دیگری از گاردینا بامدل Osafe 7000 شد که می تواند تحول بزرگی در صنعت پالایش ، تصفیه و بو زدایی در هوا و محیط در جامعه را فراهم آورد .
بطوریکه این دستگاه در سطح بسیار بالا و قدرتمند ، بدون نیاز به فیلتر و تهویه هوا مجهز به تکنولوژی کالیبراسیون و نقطه جذب اتم اکسیژن ، می تواند هر گونه عوامل بیماری زا ، آلودگی های شیمیایی ،بو های آزار دهنده ، آلاینده های شهری و در مجموع میکروارگانیسم های خطرناک را در سطح بالایی کاهش و مهار نماید .

سطح پوشش دهی در پالایش هوا و محیط این دستگاه در مقایسه با روش فیلترینگ بسیار وسیع تر و گسترده می باشد و در واقع بسته به میزان حجم آلودگی ها در محیط مورد نظر کافی بودن دستگاه در خصوص پالایش کامل باید کارشناسی و اهمیت پیدا می کند .
به همین منظور این محصول ، توانمندی اثر گذاری در پالایش مکان هایی از جمله فضا های بیمارستانی ، هتل ها ، مراکز عمومی پر رفت و آمد ، سالن های صنعتی ، موسسات بهزیستی ، گرم خانه ها ، ورزشگاه ها ، سرویس بهداشتی های عمومی بزرگ ( تعداد بالای چشمه ) و … را داشته و از آنجایکه هیچ گونه باقی مانده شیمیایی از خود باقی نمی گذارد ، با امنیت ترین روش در دنیا شناخته شده است .اشاره

– جایگزین مناسب و قویتر به جای فیلترهای کربن اکتیو، نانو نقره، نانو کربن،    نانوهیبرید، نانو فتوکاتالیست.
– حذف کامل اثرات مخرب ذرات معلق
– پالایش بی نظیر ویروس ، میکروب، قارچ و باکتری در محیط و هوا
– جلوگیری فوق العاده از شیوع و انتقال بیماری های واگیر دار
– بدون نیاز به انواع فیلتر و تهویه هوا
– جلوگیری از مرگ و میر و بیماریهای پرندگان و حیوانات خانگی
– تخریب فوق العاده آلودگی های خودرویی و شهرهای صنعتی مانند  گاز منو  اکسید کربن، دود سیگار ، ترکیبات آلی احتراقی و غیر احتراقی ، گازهای ازت دی اکسید گوگرد، رادون و …
– افزایش جذب اکسیژن و دفع دی اکسید کربن
– پاکسازی و حذف آلودگی محیط در چند ساعت
– پاکسازی آلودگی های مجدد و ثانویه
– کاربرد فوق العاده در حذف بوهای نامطبوع و آزار دهنده بدون نياز به تهويه هوا
– پالایش هوا و محیط بدون هیچ گونه باقی مانده شیمیایی
– عملکرد فوق العاده در دور نمودن حشرات موذی از محیط

 • دارای کنترل پنل تایمینگ با 4 مد تنظیم
 • دارای ساعت دیجیتال و مد تنظیم ساعت
 • قابلیت تنظیم زمان کارکرد تا سقف 100 ساعت جهت خاموش شدن دستگاه پس از زمان تعیین شده
 • امکان تنظیم و ثبت 2 زمان دلخواه جهت روش و خاموش مداوم
 • امکان تنظیم و ثبت 2 زمان دلخواه جهت روشن و خاموش شدن به همراه تعیین زمان دلخواه در طول شبانه روز
 • دارای 4 حافظه جهت ثبت زمانبندی در تایمر جهت کاربردهای پر مصرف و تکراری
 • مکانیزم کالیبراسیون دستگاه با دقت   4./.  ppm    توان خروجی 7000 میلی گرم  اکسیژن نوزاد در ساعت
 • عدم تاثیر نوسان برق شهری در حفظ و ثبات غلظت
 • تبعیت مکانیزم تولید از نقطه جذب بالای اتم اکسیژن
 • امکان شرایط نصب راحت در طراحی به صورت رومیزی و آویز از سقف
 • دارای کنترل از راه دور با تمام امکانات کاربری کنترل پنل
 • 7 مرحله قابلیت کنترل سرعت دور فن پرتاب هوا در محیط
 • دارای مد مشاهده میزان ساعت کارکرد دستگاه

این دستگاه هوای اطراف خود را به داخل هدایت کرده و با استفاده از تکنولوژی پلاسمای سرد و تخلیه انرژی لازم مولکولهای اکسیژن موجود در هوا را شکسته و در یک فرآیند طبیعی تبدیل به اتم اکسیژن یا همان اکسیژن فعال نموده و در محیط رها می سازد .  از آنجائیکه اکسیژن فعال به تنهایی هویتی ندارد سریعا با آلودگی های اطراف خود پیوند نموده و ساختار مولکولی آنان را تجزیه و اکسید می نماید ، و درنهایت اتم های اکسیژن با هم پیوند خورده و مجددا به اکسیژن تبدیل می شوند. و از مسير اکسیژن به اکسیژن عمل پالایش و ضدعفونی به نحو حیرت آوری انجام می گردد. دقیقا مانند زمانی که در طبیعت رعد و برق ایجاد می گردد و بر اثر تخلیه انرژی باعث شکسته شدن مولکولهای اکسیژن موجود در هوا شده و هوا را پالایش و ضدعفونی می نماید. این عملکرد زیبا و دقیق قابلیت تغییر ساختار انواع آلودگی هایی مانند ویروس، میکروب، قارچ، باکتری، سموم کشاورزی، هرگونه بوی نامطبوع، منواکسیدکربن ، دود سیگار ، ترکیبات آلی احتراقی و غیر احتراقی ، اکسید های ازت ، دی اکسید  گوگرد، گاز رادون ، و غیره را دارد .

توصیه بسیار مهم

عموماً دستگاه های تصفیه هوا فیلترینگ با استفاده از لامپ ماوراء بنفش ، فیلترهای متفاوت و… هواي اطراف خود را به داخل دستگاه هدايت كرده و پس از پالايش و پاكسازي در محيط رها مي سازند. اما آنچه بسیار مهم و قابل توجه می باشد تجمع آلودگی در محیط است. بطوريكه میکرو ارگانیسمها پس از انتقال به محل زندگی بر روي محيط و لوازم فرود آمده و شروع به رشد و تولید مثل می نمايند و باعث تجمع آلودگي تا30 برابر در محيط زندگي مي شوند. حال آنكه اثرات مخرب و خطرناك آلودگي به دليل وجود آنها در محيط است و از طرفي دستگاه هاي تصفيه هوای فیلترینگ قادر به پاكسازي محيط نمي باشند. چراكه ما نمی توانیم لوازم منزل، محل خواب حمام سرویس بهداشتی، کمدها و… را مانند هوا به داخل دستگاه ببریم از فیلتر عبور دهیم و پاکسازی نمائیم .
جالب است بدانيد چنانچه بتوانیم محیط و لوازم خود را پاکسازی نمائیم تقريبا اساس مشكل آلودگي رفع مي شود و حتی برخي كارشناسان اعتقاد دارند ديگر به پالایش روزانه نيازي نيست ، چون در خصوص آلودگی ثانویه و مجدد بدن انسان اكثراً در مبارزه با آن توانمندی کامل را دارد.
این دستگاه از تكنولوژي تصفيه، ضدعفوني و بوزدايي بكار رفته در بيمارستانها و محل هاي خاص الهام گرفته و به روش پلاسمای سرد به توليد مستقيم اتم اكسيژن مي پردازد و با ميزان دلخواه و مورد نياز در محيط رها نموده و باعث پاکسازی بي نظير همزمان هوا ، محيط و لوازم  بدون نياز به انواع فيلتر وتهويه هوا مي گردد . به همين منظور از اين روش به دو شكل زير مي توان استفاده نمود .
– شوک حذف 99% آلودگی ها در محیط : ابتدا تمام در و پنجره های ورودی را بسته و تمام درهای اتاق ها، سالن، حمام، کمد، سرویس بهداشتی و … را باز می نمائیم . سپس دستگاه را به مدت مورد نیاز نسبت به حجم آلودگی تنظیم و روشن می نمائیم به طوریکه اتم اکسیژن می تواند به طرز حيرت آوري همانند تكنولوژي آن در طبيعت مانند بوی غذا در تمام منافذ محیط نفوذ کرده و آلودگی  ها را تجزیه و اکسید نماید.
– پالایش آلودگی های مجدد و ثانویه :  کافی است پس از بررسی حجم آلودگی مجدد و ثانویه در محیط مورد نظر ، تایمر دستگاه را در 2 تایم روشن و خاموش در مدت زمانی که از 24 ساعت شبانه روز را نیاز داریم تنظیم نموده تا دستگاه به طور خودکار پس از طی کردن زمان خاموش بودن اتم اکسیژن را در مکان مورد نظر تولید و اسپری نماید . اين شيوه مانند اين مي باشد كه در هر دوره زمانی يك رعد و برق و پالايش طبيعي در محل مورد نظر اتفاق افتاده و بطور مستمر تکرار می شود .

              Osafe 7000 Model
7000 – g/h Ozone Output
0/04-PPM concentration
با قابلیت 5 مد برنامه ریزی control panel
70 W Voltage
Plate Ceramic
Ozone Generating Method
AC240V 50Hz Power Source
x 55 x 34 x 30 cm Dimensions
9 Kg Net Weight
5 – 25 C Operating Temp
12 months Warranty

درخواست مشاوره

لطفا صبر کنید

سوالات متداول

عنوان ویدیو مرتبط