. مشاهده تمامی محصولات

پالایشگر ازون خانگی MC3

شرایط نگران کننده آلودگی ها و میکروارگانیسم های خطرناک در جامعه باعث شد پس از طی کردن پروسه های تحقیقاتی و پژوهشی نسبت به مشکلاتی که امروزه در کشور بروز کرده است ، مجموعه گاردینا دست به طراحی ، تولید و معرفی محصول فوق العاده  Aqualive  مدل MC3 بزند .

تکنولوژی منحصر به فرد و فوق العاده این پالایشگر بی نظیر از مکانیزم دستگاه های مدیکال و پزشکی تبعیت کرده و نسبت به محصولات مشابه خانگی دیگر ، علاوه بر پاکسازی و ضدعفونی مواد غذایی، آب، تجهیزات، البسه و … امکان ارائه پروتکل های بهداشتی و درمانی را با توجه به ماهیت و سیستم کالیبراسیون غلظت ایجاد نموده است .

بطوریکه طراحی و فن آوری این دستگاه علاوه بر کاربردهای بهداشتی و درمانی موجب افزایش ۵۰ درصد راندمان بیشتر نسبت به دستگاه های مشابه هم توان خود در کاربردهای عمومی را داشته و امکانات و قابلیت هایی متفاوت با مزایا و ویژگی هایی بسیار اثر گذار را با توجه به تجهیز شدن به قطعات با کیفیت برای مصرف کننده فرآهم می آورد .

طراحی مدار و بردهای برنامه نویسی شده این دستگاه توسط تیم مهندسین برجسته و مسلط به علوم الکترونیک ، مکانیک و سیالات ، کاملا ایرانی بوده و مکانیزم عملکرد این دستگاه پس از بررسی های بسیار دقیق پژوهشی و تحقیقاتی در خصوص نوع  آلودگی ها ، بیماریها و تبعات منجر شده در جامعه  بومی سازی شده و به همین دلیل تفاوت بسیار زیادی در مقایسه با دیگر کالاهای وارداتی برای مصرف کننده ایرانی را فراهم می سازد . بطوریکه این محصول مانند دیگر محصولات گاردینا از پشتیبانی محققین و اساتید برجسته ایرانی داخل و خارج از کشور بهره مند بوده و توانسته از پیشرفته ترین تکنینک های تولید بهره مند گردد .اشاره

با توجه به کالیبراسیون بودن دستگاه و ماهیت مدیکالی این دستگاه مزایای ویژه ایی علاوه بر مصارف عمومی را امکان پذیر می نماید 

کاهش فوق العاده قند خون

افزايش بی نظیر سيستم دفاعي بدن

احیای سیستم گردش خون و رفع گرفتگی رگها

رفع فوق العاده ریزش مو

ایجاد لایه پپتونز بر روی هر شاخه مو و پرپشت شدن عالی مو و رفع موخوره

جلوگیری و رفع عالی قارچ زیر ناخن

احیای فوق العاده پوست صورت و رفع جوش و لک صورت

امکان ترمیم زخم های کوچک

رفع عالی ترک پا

رفع شوره و خارش پوست سر
کنترل عالی سینوزیت حاد و مزمن
جلوگیری از کرم خوردگی و  پوسیدگی، عفونت های دندانی
رفع سريع بوي بد دهان ، کاهش درد، ضدعفونی دندان و لثه
جلوگیری از ابتلاء و انتقال  بیماریهای  واگیر دار
رفع عفونت های معده ، روده ، و  کاربردهای بی نظیر دیگر

تصفيه و ضدعفوني آب بدون نياز به فيلتر
ضدعفوني فوق العاده گوشت ، مرغ ، میوه و سبزیجات
حذف باکتری ها و ویروس های ذخیره شده در شیارها و حفره های گوشت
افزایش ماندگاری و جلوگیری از خرابی و  فاسد شدن میوه  و سبزیجات
ضدعفونی کامل اسباب بازی
ضد عفوني و جلوگيري از وضعيت ناخوشايند پوست پس از اصلاح صورت
ضدعفونی لوازم منزل ، سطوح و …
استریل و ضدعفونی ابزار های پزشکی ، جراحی ، آرایشی و بهداشتی
تصفیه و بوزدایی داخل سرويس بهداشتي ، حمام ، کمد ها و انبار های منزل

  • دارای پنل تایمر با 2 مد تنظیم زمانبندی
  • قابلیت تنظیم زمان کارکرد پالایشگر از 1 تا 60 دقیقه
  • دارای بوق هشدار پایان کارکرد دستگاه
  • امکان تنظیم و ثبت 2 زمان دلخواه جهت روش و خاموش مداوم پالایشگر
  • دارای 2 حافظه جهت ثبت زمانبندی در تایمر جهت کاربردهای پر مصرف و تکراری
  • مکانیزم کالیبراسیون دستگاه با دقت 3 PPM و توان خروجی 500 میلی گرم  اکسیژن نوزاد در ساعت
  • عدم تاثیر نوسان برق شهری در حفظ و ثبات غلظت
  • تبعیت مکانیزم تولید از سیستم های مدیکال با نقطه جذب بالای اتم اکسیژن
  • افزایش حداقل 50٪ راندمان کاری نسبت به پالایشگر های خانگی هم توان به دلیل کالیبراسیون غلظت 3 پی پی ام
  • دارای پروتکل های بهداشتی کاربردی اختصاصی پوست ، اثرات کاهش قند خون ، رفع ریزش مو و پرپشت شدن آن ، قارچ زیر ناخن ، رفع ترک پا و…

دوست عزیز و گرامی توانمندیهای چشمگیر و شگفت انگیز اتم اکسیژن به اندازه ایی گسترده و اثرگذار می باشد که می تواند زندگی هر فردی را متحول نماید . این فرآیند و شاهکار طبیعی به شکل زیر اتفاق می افتد . چنانچه بر مولکول اکسیژن انرژی وارد نمائیم آن را شکسته و پس از یک فرآیند طبیعی، اتم اکسیژن بدست می آید. از آنجائیکه اتم اکسیژن در طبیعت ناشناخته و دارای هویتی نمی باشد، سریعاً فعال شده و با آلودگی های مجاور خود مانند ویروس، میکروب، باکتری ، قارچ و میکرو ارگانیسم های خطرناک پیوند خورده و آنان مضمحل می نماید و در نهایت اتم های اکسیژن با یکدیگر واكنش داده و مجدداً به اکسیژن تبدیل میشوند ، بطوریکه از مسیر اکسیژن به اکسیژن کار پاکسازی به شکل شگفت آوری انجام می پذیرد.
امروزه در جوامع پيشرفته و برجسته یافته اند تولید اتم اکسیژن به صورت کالیبره با غلظت های معین می تواند علاوه بر حذف انواع آلودگی ها در آب، هوا، مواد غذایی، لوازم، تجهیزات و… از خاصیت های فوق العاده بهداشتی و درمانی نیز استفاده نمود بطوریکه در طب از آن با نام اکسیژن نوزاد یاد کرده و با رساندن آن به سیستم گردش خون، علاوه بر سم زدایی و پالایش بدن ، باعث افزایش بی نظیرسیستم دفاعی بدن می شود .

دکتر شالن برگر مدیر مرکز نوادا آمریکا درتحقیقات خود اتم اكسيژن را عامل افزايش مولكولهايي چونATP، DPG 2,3، اینترفرون و… در سيستم گردش خون مي داند كه باعث تقويت فوق العاده سیستم دفاعی بدن ميگردد. به گفته وي افزايش 54 درصدي ATP در خون از جمله مولكول هاي ديگري است كه ميتواند مواد غذایی و چربی ها را به انرژی تبدیل نمايد و در نهایت باعث رفع گرفتگی رگها و خون رساني ايده آل به تمام نقاط بدن را فراهم آورد و ماهیت خود درمانی بدن در بهترین شرایط خود قرار دهد . بطوریکه این فرآیند طبیعی اتم اکسیژن پاسخهای فوق العاده ایی در کنترل قند خون ، ناپدیدکردن زخم معده ، کنترل بی نظیر سینوزیت رفع شگفت آور سستی بدن و … را از خود نشان داده است و عملاً کارشناسان اعتقاد دارند چنانچه هر فرد در هفته 1 یا 2 لیوان آب غنی سازی شده با اکسیژن نوزاد که مصرف نماید90 درصد بیماریها دیگر اتفاق نمی افتد.
این دستگاه دارای یک دی الکتریک با آلیاژ متفاوت و فوق العاده ایی می باشد و برخلاف دستگاههای معمولی که صرفاً جرقه زن می باشند دارای ماهیت مدیکال بوده و خروجی آن با غلظت 3 ppm  کالیبره شده است و بهترین خروجی را برای  کاربرد های آن فراهم می نماید و شما  می توانید با شناخت هرچه بیشتر کاربردهای اتم اکسیژن از این دستگاه نهایت استفاده را برای خود و عزیزانتان فرآهم آورید .

منبع : سایت تحقیقات و اطلاعات ازون  – www.ozonecenter.ir

AquaLive MC3 Model
500mg/hr without connection to air dryer Ozone Output
3 PPM concentration
Output 1-2L/Min; 50~60Hz Internal Air Pump
60 min Timer
35 w Voltage
Corona Discharge (Ozone Tube) Ozone Generating Method
AC240V 50Hz Power Source
22 CM X 25 CM X 15 CM Dimensions
1200 g Net Weight
5 – 25 C Operating Temp
12 months Warranty

درخواست مشاوره

لطفا صبر کنید

سوالات متداول

عنوان ویدیو مرتبط