. مشاهده تمامی محصولات

دستگاه تصفیه هوا و محیط سرویس بهداشتی

کاسه توالت منبعی از هزاران میکروب بیماری زا است و هر بار که فلاش تانک و یا شتشو با آب انجام می شود تعداد زیادی از این میکروب‌ها در فضای توالت اسپری شده و بر روی کلیه سطوح اطراف ، لوازم، مسواک‌ها و … می‌نشیند و شرایط بسیار خطرناکی را برای نقل و انتقال و انتشار آلودگی فراهم می آورد .
از آنجائیکه ساختار سرویس های بهداشتی ایرانی با دیگر کشورها متفاوت بوده و همیشه رفع مشکلات در جامعه به صورت واردات کالا و تولیداتی انجام می گردد که اساس آنها نیز مشابه سازی کالاهای خارجی می باشد ، در واقع این مشکل بسیار بزرگ و خطرناک که همیشه به صورت یک مرکز نقل و انتقال آلودگی ها در همه مکان های خصوصی تا عمومی عمل نموده و به صورت عادت حتی بو های آزار دهنده آن را عموم مردم تحمل می کنند .
در نهایت خواسته یا ناخواسته به طور مکرر خودمان را با حضور در سرویس های بهداشتی در شرایط ابتلا به انواع آلودگی های خطرناک قرار می دهیم . شاید اگر ساختار سرویس های بهداشتی کشورهای اروپایی مانند ایران بود ، سال ها قبل دستگاهی جهت رفع این مشکل تولید می گردید .
با توجه به دیدگاه بومی سازی مدیران مجموعه گاردینا ، دستگاه تصفیه هوا و محیط سرویس بهداشتی با قابلیت فوق العاده در ضدعفونی و حذف بی نظیر هرگونه بوهای آزار دهنده با مدل Cleaner 100 طراحی و تولید گردید . بطوریکه طراحی برد و مدار آن به شکل خودکار بر اساس حضور فرد در سرویس بهداشتی عمل کرده و می تواند به صورت همزمان کار پاکسازی را با راندمان بالا انجام دهد .
به همین منظور از این دستگاه می توان علاوه بر منازل و دفاترکاری در رستوران ها ، مراکز عمومی ، ادارات ، سازمان ها ، مدارس و آموزشگاه ها ، سرویس های بهداشتی عمومی سطح شهر و بین راه های کشور علی الخصوص مراکز درمانی و بیمارستان ها و … استفاده نمود و در صورت نیاز به توان بالاتر با توجه به تعداد بیشتر چشمه ها می توانید نسبت به سفارش آن با واحد فروش و مشاوره تماس حاصل نموده تا هماهنگی های لازم انجام گردد .

– تجزیه فوق العاده مولکول بو در محیط بدون نیاز به تهویه هوا و فیلتر

– پاکسازی و ضدعفونی میکروب های اسپری شده توسط فلاش تانک

– عملکرد فوق العاده در پاکسازی سرویس بهداشتی از حشرات موذی

– ضدعفونی عالی حوله ، مسواک و لوازم موجود در سرویس بهداشتی

– پالایش بی نظیر ویروس ، میکروب، قارچ و باکتری در محیط و هوا

– جلوگیری از رشد استرپتوکوکسی ،ای کولی و استافیلوکوکسی،کاندیدا

– پاکسازی و ضدعفونی کاسه توالت منبع هزاران میکروب بیماری زا

– پاکسازی و ضدعفونی جرم های منبع هزاران آلودگی بیماری زا

  • دارای سنسور تشخیص حضور در محیط
  • پاکسازی خودکار مجدد پس از خروج فرد و یا حجم بالای آلاینده در محیط
  • امکان بارگزاری سیستم کنترل بوهای تولید شده در سرویس بهداشتی هایی که از طریق فاضلاب ساختمان ایجاد می گردد .
  • دارای تایمر با کالیبراسیون کنترل پاکسازی
  • بوزدایی فوق العاده خودکار در زمان حضور و پاکسازی پس از خروج
  • افزایش قدرت کالیبراسیون جهت سرویس های بهداشتی عمومی
  • دارای سیستم کلیبره غلظت اتم اکسیژن در مقیاس 0/04 ppm

این دستگاه هوای اطراف خود را به داخل هدایت کرده و با استفاده از تکنولوژی پلاسمای سرد و تخلیه انرژی لازم مولکولهای اکسیژن موجود در هوا را شکسته و در یک فرآیند طبیعی تبدیل به اتم اکسیژن یا همان اکسیژن فعال نموده و در محیط رها می سازد . از آنجائیکه اکسیژن فعال به تنهایی هویتی ندارد سریعا با آلودگی های اطراف خود پیوند نموده و ساختار مولکولی آنان را تجزیه و اکسید می نماید ، و در نهایت اتم های اکسیژن با هم پیوند خورده و مجددا به اکسیژن تبدیل می شوند. و از مسير اکسیژن به اکسیژن عمل بو زدایی، پالایش و ضد عفونی به نحو حیرت آوری انجام می گردد. دقیقا مانند زمانی که در طبیعت رعد و برق ایجاد می گردد و بر اثر تخلیه انرژی باعث شکسته شدن مولکولهای اکسیژن موجود در هوا شده و هوا را بوزدایی ،پالایش و ضدعفونی می نماید. این عملکرد زیبا و دقیق قابلیت تغییر ساختار انواع آلودگی هایی مانند ویروس ، میکروب ، قارچ، باکتری، سموم کشاورزی و هرگونه بوی نامطبوع ، منواکسیدکربن ، دود سیگار و غیره را دارد .

محاسبات دانشمندان نشان داده است که کشیدن فلاش تانک توالت باعث اسپری شدن باکتری‌های خطرناک تا شعاع دو متری می‌شود. به طورمعمول مسواک‌ها در یک دستشوئی به فاصله یک متری از کاسه توالت قرار می‌گیرند و همین باعث می‌شود هزاران ارگانیسم خطرناک از جمله استرپتوکوکسی ،ای کولی و استافیلوکوکسی،کاندیدا بر روی آن رشدکند. سرویسهای بهداشتی میتوانند محل مناسبی برای تجمع انواع و اقسام جرم ها باشد، ولی نه آن‌طورکه شما تصور می‌کنید؛ مثلا توالت‌ها معمولا به ‌طور منظم و مرتب تمیز و ضدعفونی می‌شوند ، اما جرم‌هایی که فراموش می‌شوند یا در مناطقی تجمع دارند که افراد به آن بی‌توجه هستند ، می‌توانند منبع مناسبی برای تجمع انواع میکروب‌ها باشند. یکی از این موارد، کشیدن سیفون است که باعث می‌شود بخشی از این میکروبها از کناره‌های توالت بیرون پاشیده و اطراف توالت را آلوده کنند. نواحی که ممکن است در اثر بی‌توجهی تمیز و ضدعفونی نشوند. در نتیجه این میکروبها با آلوده‌کردن سایر اشیا به نواحی دیگر منزل منتقل شده و بخش وسیعی را آلوده می‌کنند. شاید دانستن این موضوع چندان جالب نباشد، اما محققان نشان داده‌اند که این میکروب‌ها حتی روی مسواکی که در کنار آینه قرار دارد هم دیده شده‌اند.
ازآنجائیکه ضدعفونی و تمیز کردن سرویس های بهداشتی به روش های فعلی توان پاکسازی کامل را ندارند، میکروارگانیسم های خطرناک همچنان حضور داشته و همواره خطر انتشار آلودگی را در محل زندگی ما فراهم می آورند.
از طرفی علاوه بر لازمه ضد عفونی ، تولید بوهای نامطبوع و آزار دهنده در محیط از دیگر مشکلات و دغدغه های مهم می باشد . در این روش بی نظیر که از روش پلاسما استفاده میکند، می تواند به راحتی بدون نیاز به فیلتر و تهویه هوا بوهای نامطبوع و آزاردهنده را به شکل فوق العاده و غیر قابل تصور تجزیه و محل را به طرز حیرت آوری ضدعفونی نماید. و مهمتر اینکه در مکان سرویس بهداشتی هایی که از این روش استفاده می کنند دیگر اثری از حشرات موذی نبوده و به طور فوق العاده ایی باعث دوری آنان از محیط می گردد .

Cleaner 100 Model
100mg/hr Ozone Output
0/04 PPM concentration
Internal Air Pump
Automatic timers Timer
35 w Voltage
Corona Discharge Ozone Generating Method
AC240V 50Hz Power Source
24 CM X 32 CM X 9 CM Dimensions
1500 g Net Weight
5 – 25 C Operating Temp
12 months Warranty

درخواست مشاوره

لطفا صبر کنید

سوالات متداول

عنوان ویدیو مرتبط